Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Jacques Koster
Jacques KosterFietst Vriendelijk omdat je nooit alleen fietst”

Meer leden »

Foto Aloys Paul
Aloys PaulFietst Vriendelijk omdat Daardoor iedereen vriendelijker kan worden”

Meer leden »

Foto joop pohlen
joop pohlenFietst Vriendelijk omdat ik me vaak gruwelijk erger aan fietsers die denken dat de hele weg alleen van hun is en voor niets en niemand respect hebben.”

Meer leden »

Foto Cees van Gorp
Cees van GorpFietst Vriendelijk omdat ik me altijd aan de verkeersregels houd”

Meer leden »

Foto Eddie Burghout
Eddie BurghoutFietst Vriendelijk omdat Ik vind dat iedereen recht op het fietspad, dan wel op de weg heeft. Groepen gaan niet boven een individu.”

Meer leden »

Foto Peter Trommelen
Peter TrommelenFietst Vriendelijk omdat het al druk genoeg is op de weg, maar als we rekening houden met elkaar dan blijft het voor iedereen veilig en leuk.”

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Mieke Sweekhorst
  • Foto Willem Haasnoot
  • Foto wil moors
  • Foto R.C.M.G van Rijt
  • Foto Kirsten van Os
  • Foto Erik Brunenberg