Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto jp vd donk
jp vd donkFietst Vriendelijk omdat respect voor groen, regels, elkaar belangrijk is om samen te genieten van de buitenwereld!”

Meer leden »

Foto Bertus  Melis
Bertus MelisFietst Vriendelijk omdat ik mijn medeweggebruikers net zo veel plezier met het fietsen toewens als ik er zelf al vele jaren aan beleef. ”

Meer leden »

Foto ruud schlenter
ruud schlenterFietst Vriendelijk omdat er steeds meer fietsers gebruik maken van de omgeving en tevens omdat ik onderweg te veel mensen zie die zich gedragen alsof ze alleen op de wereld zijn. Respect voor en n .. ”

Meer leden »

Foto Hans Vedder
Hans VedderFietst Vriendelijk omdat ik graag met mijn maatjes leuk wil toeren door het land. ”

Meer leden »

Foto Edwin Evers
Edwin EversFietst Vriendelijk omdat Ik denk dat je door positief te zijn meer bereikt.”

Meer leden »

Foto winfried de graaf
winfried de graafFietst Vriendelijk omdat

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto wil moors
  • Foto R.C.M.G van Rijt
  • Foto Kirsten van Os
  • Foto Erik Brunenberg
  • Foto meint van der  galien
  • Foto Bart Greijn