Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Jean-Paul Erkens
Jean-Paul ErkensFietst Vriendelijk omdat er al genoeg respectloosheid is voor alles en iedereen. En van mijn hobby hoeft geen ander last te hebben.”

Meer leden »

Foto ad ardon
ad ardonFietst Vriendelijk omdat ik tijdens al mijn toertochten zie ik verschrikkelijke rommelmakers meerijden, die geen enkel respect hebben voor natuur en milieu. er zijn er die al op de groene dopjes .. ”

Meer leden »

Foto Xaver van Hiele
Xaver van HieleFietst Vriendelijk omdat .”

Meer leden »

Foto Toerclub Wageningen
Toerclub WageningenFietst Vriendelijk omdat we als toerclub graag meehelpen de verhuftering van Nederland tegen te gaan. Fiets vriendelijk!”

Meer leden »

Foto John Buytink
John BuytinkFietst Vriendelijk omdat dat de normaalste zaak van de wereld is.”

Meer leden »

Foto Martijn de Groot
Martijn de GrootFietst Vriendelijk omdat

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Mario Creemers
  • Foto Hanneke  Nuijts
  • Foto Yvonne Wielaard
  • Foto Rijck Schlingemann
  • Foto Dennis Silva
  • Foto Rijck Schlingemann