Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Linda Persoon
Linda PersoonFietst Vriendelijk omdat het dan veiliger én gezelliger is op de weg.”

Meer leden »

Foto Leo Ernes
Leo ErnesFietst Vriendelijk omdat in respect heb voor de mede weggebruiker. Op deze manier wil ik samen genieten van ons mooie landschap.”

Meer leden »

Foto Michel Schuurman
Michel SchuurmanFietst Vriendelijk omdat dit normaal is.”

Meer leden »

Foto yannick sassen
yannick sassenFietst Vriendelijk omdat ik het onnodig vind om mijn rotzooi op straat te gooien, en daarom steek ik het altijd in mijn achterzak tot ik thuis ben!”

Meer leden »

Foto jos lempers
jos lempersFietst Vriendelijk omdat ik het voor iedereen leuk en veilig wil houden.”

Meer leden »

Foto berry zwart
berry zwartFietst Vriendelijk omdat Ik vriendelijk fiets”

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Mieke Sweekhorst
  • Foto Willem Haasnoot
  • Foto wil moors
  • Foto R.C.M.G van Rijt
  • Foto Kirsten van Os
  • Foto Erik Brunenberg