Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Ronnie Aarts
Ronnie AartsFietst Vriendelijk omdat Ik mij aan de verkeersregels houd!”

Meer leden »

Foto John Frenken
John FrenkenFietst Vriendelijk omdat Het de hoogste tijd is dat we met zijn allen eens inzien dat we niet de enigste weggebruikers zijn en respect voor elkaar op dienen te brengen.”

Meer leden »

Foto Jitze Hooghiemstra
Jitze HooghiemstraFietst Vriendelijk omdat dat simpelweg normaal is.”

Meer leden »

Foto Ridwan Mailoa
Ridwan MailoaFietst Vriendelijk omdat mijn normen en waarden niet vervagen zodra ik op de fiets stap!”

Meer leden »

Foto Wilma Tax
Wilma TaxFietst Vriendelijk omdat

Meer leden »

Foto annelies geerbex
annelies geerbexFietst Vriendelijk omdat respect heb voor andere weggebruikers”

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Mieke Sweekhorst
  • Foto Willem Haasnoot
  • Foto wil moors
  • Foto R.C.M.G van Rijt
  • Foto Kirsten van Os
  • Foto Erik Brunenberg