Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Mascha van Es
Mascha van EsFietst Vriendelijk omdat ik een hekel heb aan mensen die asociaal gedrag vertonen op de weg!!!”

Meer leden »

Foto Con Mul
Con MulFietst Vriendelijk omdat ik graag mee werk aan een betere samenleving.”

Meer leden »

Foto Joost van Roosmalen
Joost van RoosmalenFietst Vriendelijk omdat ik totaal niet begrijp waarom fietsers elkaar niet kunnen groeten onderweg en waarom we de zakken achter op ons shirt ook niet als tijdelijk afvalzakje kunnen gebruiken. E .. ”

Meer leden »

Foto Elmar Buitenhuis
Elmar BuitenhuisFietst Vriendelijk omdat dat gewoon gewoon zou moeten zijn.”

Meer leden »

Foto pim van der  velden
pim van der veldenFietst Vriendelijk omdat Ik aan het trainen ben met Equipe Mont Ventoux om samen met jongeren het doel te bereiken om allemaal bovenop de Mont Ventoux te komen”

Meer leden »

Foto Cees Warmerdam
Cees WarmerdamFietst Vriendelijk omdat

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Hans van Emmerik
  • Foto Thomas Eeren
  • Foto Reinier Hamming
  • Foto Wim Ooms
  • Foto Mario Creemers
  • Foto Hanneke  Nuijts