Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Ton Brands
Ton BrandsFietst Vriendelijk omdat Het normaal is om je zo te gedragen.”

Meer leden »

Foto Barry 't  Hoen
Barry 't HoenFietst Vriendelijk omdat Ik iedere dag op de fiets zit en het erg fijn vind als er een vriendelijke sfeer heerst op de weg. Goed voorbeeld... ;-) ”

Meer leden »

Foto Jeroen Cevat
Jeroen CevatFietst Vriendelijk omdat ik me niet anders kan voorstellen dat je je normaal aan de verkeersregels houdt, je je eigen zooi meeneemt onderweg en verder gewoon lekker van het landschap geniet!”

Meer leden »

Foto Christian Raaijmakers
Christian RaaijmakersFietst Vriendelijk omdat we allemaal willen genieten!”

Meer leden »

Foto Jeroen Heideman
Jeroen HeidemanFietst Vriendelijk omdat ik het heerlijk vind om op mijn racefiets te zitten. Maar ik wil niet dat een ander last heeft van mij. ”

Meer leden »

Foto Maarten van Lanen
Maarten van LanenFietst Vriendelijk omdat ik respect heb voor de natuur en alle gebruikers daarvan.”

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Omloop Math Salden
  • Foto Hans van Emmerik
  • Foto Thomas Eeren
  • Foto Reinier Hamming
  • Foto Wim Ooms
  • Foto Mario Creemers