Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Piet Groen
Piet GroenFietst Vriendelijk omdat Duurzaam fietsen is zuinig zijn op mijzelf én op anderen!”

Meer leden »

Foto Johan Van Arendonk
Johan Van ArendonkFietst Vriendelijk omdat Ik samen met de andere weggebruikers wil blijven genieten van een prachtige omgeving”

Meer leden »

Foto Desley Clements
Desley ClementsFietst Vriendelijk omdat ik vind het goed dat mensen aan milieu denken. en omdat ik het belangrijk vind dat je geen afval op de weg gooit? en dat je aan andere weggebruikers denkt ”

Meer leden »

Foto A. Kielstra
A. KielstraFietst Vriendelijk omdat "De weg is van iedereen." Dus ook van die bejaarde en kinderen. Denk even aan hoe je zelf vroeger op je eerste fietsje zat te knoeien om je stuurtje recht te houden. E .. ”

Meer leden »

Foto Aldert Fens
Aldert FensFietst Vriendelijk omdat Fietsen leuk is in een mooie omgeving waarin je samen met anderen geniet van dat wat je ziet. En in een grote groep racen maakt dat je niets van je omgeving ziet en je anderen .. ”

Meer leden »

Foto edwin vd westen
edwin vd westenFietst Vriendelijk omdat het eigenlijk geen onnodige inspanning kost en mij dat het meeste plezier en voldoening geeft.”

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Erik van Dongen
  • Foto Rudolf Neuber
  • Foto Derek Verweij
  • Foto Mieke Sweekhorst
  • Foto Willem Haasnoot
  • Foto wil moors