Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Ed Dedrie
Ed DedrieFietst Vriendelijk omdat Ik/we fietsen graag met zijn allen en velen, dit vraagt om respect van de regels”

Meer leden »

Foto Peter Koppens
Peter KoppensFietst Vriendelijk omdat dat de normaalste zaak van de wereld is!”

Meer leden »

Foto Xaver van Hiele
Xaver van HieleFietst Vriendelijk omdat .”

Meer leden »

Foto Guus de Groot
Guus de GrootFietst Vriendelijk omdat het zo hoort..”

Meer leden »

Foto Roelof Lepez
Roelof LepezFietst Vriendelijk omdat IK dat wil”

Meer leden »

Foto Co Kamst
Co KamstFietst Vriendelijk omdat Omdat ik me erger aan fietsers die alles aan hun laars lappen. Dus denken dat ze alles mogen. Geen enkel respect hebben dat er ook nog medemensen zijn. De natuur vervuilen en .. ”

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Reinier Hamming
  • Foto Wim Ooms
  • Foto Mario Creemers
  • Foto Hanneke  Nuijts
  • Foto Yvonne Wielaard
  • Foto Rijck Schlingemann