Verkooppunten

Verkooppunt Plaats Website
Dijkhuis Tweewielers Zuidbroek www.dijkhuistweewielers.nl
Bikeshop Amersfoort www.bikeshop.nl
Hans Struijk Fietsen Den Haag www.hansstruijkfietsen.nl
Fietscity Apeldoorn www.fietscity.nl
De Pedaleur Doetichem www.pedaleur.nl
Gek van Fietsen Alphen aan den Rijn www.gekvanfietsen.nl
Busker Bergen www.buskerbergen.nl
Jan Brinkman Dronten www.janbrinkman.nl
John Willemsen Bikes Landgraaf www.johnwillemsenbikes.nl
Ride Bike Meijel www.ridebike.nl
Limburgs Mooiste Webshop www.limburgsmooiste.nl
Belgisch Rijwielhuis Houthem brhemile@live.nl
Profile Mohren Brunssum www.profilemohren.nl
De Kock Tweewielers Halsteren www.tweewielersdekock.nl
Multi-Bikes Bergen op Zoom www.multi-bikes.nl
Ado Bike Breda http://www.adobike.nl/
Profile Breda http://www.profilebreda.nl/
Van Nispen Tweewielers Ulvenhout 076-5612634
Peter v/d Kieboom Tweewielers Moerdijk http://www.kieboom2wielers.nl/
De Kock Tweewielers Halsteren http://www.dekockfietsplus.nl/
Fietspunt.nl Zwaag http://www.fietspunt.nl

Lid aan het woord

Foto Jan Roodenrijs
Jan RoodenrijsFietst Vriendelijk omdat

Meer leden »

Foto Raymond Oostwegel
Raymond OostwegelFietst Vriendelijk omdat Als voorzitter van de Fietsersbond afdeling Maastricht en Heuvelland en als fietsroute-ontwerper ondersteun ik dit initiatief van harte, want fietsen moet voor iedereen leu .. ”

Meer leden »

Foto Jack Theunissen
Jack TheunissenFietst Vriendelijk omdat Fietsen moet een plezier zijn voor de fietser en voor de bewoners van de plaatsen waar de fietser doorheen komt...”

Meer leden »

Foto Rik Schouten
Rik SchoutenFietst Vriendelijk omdat

Meer leden »

Foto Nanja de Nier
Nanja de NierFietst Vriendelijk omdat Ik het belangrijk vind bewust en verantwoord om te gaan met veiligheid, de medemens, de natuur en het buitensporten.”

Meer leden »

Foto Jaap Weeland
Jaap WeelandFietst Vriendelijk omdat je met z'n allen deelneemt aan het verkeer”

Meer leden »

Nieuwste leden

  • Foto Omloop Math Salden
  • Foto Hans van Emmerik
  • Foto Thomas Eeren
  • Foto Reinier Hamming
  • Foto Wim Ooms
  • Foto Mario Creemers